Бойовий шлях прапора 102 бригади 74 батальйону

Читати більше  

20 березня, відзначається незвичайне, але дуже приємне свято – Міжнародний день щастя. Адже саме щастя є однією з основних цілей людства.

Читати більше  

У нашому ліцеї відбулася інсценізація твору М.Підгірянки "У чужому пір'ю" у виконанні 5-х класів, сенс інсценізації був «не покидати свій рідний край».

Читати більше  

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році.

Читати більше  

Сьогодні учні 9-х класів Хімчинського ліцею «Інтелект» під керівництвом учителя української мови і літератури Лисак Н.Я. провели літературну гру «Шлях до Тараса»

Читати більше  

09.03.2023р. педагоги ліцею взяли участь у засіданні педагогічної ради, яку проводила директорка ліцею.

Читати більше  

☝️Тема, яка розглядатиметься, досить актуальна - оцінювання. Семінар проводиться з навчальною метою. Надіюся на розуміння і співпрацю😊

Читати більше  

Виховання гордості за український народ та його минуле, учні 5 класів спільно з вчителем В.М. Розвадовською підготували інформаційну лінійку.

Читати більше  

ХІМЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "Інтелект" оголошує набір учнів у 1 клас з 1 березня 2023

Читати більше  

Учні 6-Б класу під керівництвом вчителя історії Оленюк Ю.І., взяли участь у Всеукраїнській Олімпіаді серед учнівської молоді «Зима 2022-2023».

Читати більше  

Під керівництвом Оленюк Ю. І. учні ліцею стали призерами Всеукраїнської олімпіади « Всеосвіта -Зима- 2022/2023»

Читати більше