9 листопада - День української писемності та мови. Пропонуємо міні-проєкт, авторами якого є учні 5-их класів нашого ліцею. Дбаймо про чистоту мови!

Читати більше  

Це дівочі посиденьки, де вони збираються разом, вишивають і співають пісні.

Читати більше  

І ось перші 55 учнів ліцею взяли участь в інтелектуальних змаганнях з екології, географії, історії України та англійської мови. Вітаємо переможців👏👏👏👏👏

Читати більше  

Учні 1-их, 5-их, 9-их та 10-го класів брали участь у цій події. Учитель Захисту України проводив посвяту дітей у козачата, козацькі джури та молоді козаки.

Читати більше  

За ініціативою директора ліцею, діти та адміністрація закладу відвідали Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни в місті Коломия.

Читати більше  

Своїми зусиллями діти прибрали подвір'я церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Учні віднайшли могили загиблих воїнів УПА та впорядкували їх. Колектив Хімчинського ліцею і десятикласники організували прибирання біля Пам'ятника невідомому солдатові.

Читати більше  

9 жовтня у спортивному залі нашого ліцею відбулась товариська зустріч з волейболу між чоловічими збірними Хімчинського та Кобаківського ліцеїв.

Читати більше  

8 жовтня, напередодні дня захисників і захисниць України, гуртківці "Пішохідного туризму" з керівником Мирославом Оленюком, підкорили найвищу вершину України – гору Говерлу, висота якої 2061 метр

Читати більше  

За ініціативи 7-Б класу та гуртка "Студія журналістики" було організовано благодійні ярмарки у четвер та п'ятницю.

Читати більше