Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти image
Матеріально-технічна база ліцею відповідає вимогам, які визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами. Місія ліцею полягає у створенні умов для дітей, надання рівних можливостей для кожної дитини незалежно від її рівня розвитку, забезпечення пізнавального розвитку учня, та якісної підготовки до життя.
Для освітнього процесу в школі обладнано і діють 27 навчальних кабінети які обладнані мультимедійною технікою, 2 комп’ютерних кабінети, майданчик зі штучним покриттям, бібліотека, майстерня, 2 спортивні зали, кабінет історії школи, методичний кабінет, Кабінет психолога, актова зала, їдальня, медичний кабінет, музей "Побуту села Хімчин"
На поверхах обладнані зони відпочинку з безкоштовним Wi-Fi. Стан приміщень належний. Щорічно при підготовці школи до навчального року здійснюється ремонт приміщень.
Наш ліцей- простір впровадження інформаційних технологій
У 2019 році у ліцеї було вирішено проблему з під'єднанням мережі Інтернет та ефективне впровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій в освітній процес.Таким чином, з початку 2019-2020 н.р. у закладі забезпечено рівний доступ до якісної освіти усім учням.
​​​​