Свій прапор, який від початку повномасштабного вторгнення пройшов бойовий шлях разом із захисниками 102 бригади 74 батальйону, передав для ліцею із підписами побратимів (Пелінгас, Лис, Механік, Кажан, Квадрат, Колюшик, Афган, Іванюк, Юрист, Гуцул, Щур, Турист, Смайл) та зі словами вдячності за підтримку і допомогу ЗСУ, командир взводу старший лейтенант Підлетейчук Михайло Іванович. 
20 березня, відзначається незвичайне, але дуже приємне свято – Міжнародний день щастя. Адже саме щастя є однією з основних цілей людства. У цей час прийнято бажати своїм близьким всього найкращого та бути щасливим. Шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" з приводу свята змогла потішати себе цікавим передбаченням 😃  з "Кошика щастя".
День компліменту та Міжнародний день котів🐈 В Україні та світі 1 березня відзначають Міжнародний день котів. Це свято є неофіційним, але дуже популярним. Кількість домашніх котів та кішок на планеті оцінюється приблизно у 600 мільйонів. Існує окрема наука, яка вивчає цих тварин – фелінологія. Хімчинський ліцей "Інтелект" також доєдався до заходів і учні ліцею після хвилини мовчання за загиблими в російсько-українській війні, у фоє ліцею, учні підготували інформацію про котів та день компліменту. Аудиторія слухала із цікавістю, а потім "заливала" компліментами один одного❤️‍🔥❤️‍🔥 Самоврядування культури й дозвілля ліцею під керівництвом заступниці директорки з виховної роботи В. М. Підлетейчук підготували кольорові аркуші, на яких були написані різноманітні компліменти. Відірвавши шматочок паперу із компліментом, учні могли обійнятись один з одним, чи улюбленим вчителем🌷 Налаштовуємось на позитивне продовження дня, роблячи комплімент близькій людині! Комплімент – це зброя на всі часи!💘

20 лютого 2023 р. в Україні вже удев'яте відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні.  З цього приводу сьогодні  вся шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект"  зібралась , щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, людей, які віддали свої життя за свободу і незалежність нашої країни.Небесна Сотня - це символ героїзму та самопожертви українського народу. Це люди, які вийшли на вулиці, щоб захистити свої права та свободи, і готові були пожертвувати своїм життям, щоб зберегти цінності, на яких ґрунтується наша держава.Їхні імена і обличчя стали символом героїзму, відваги та віри в свою справу. І хоча вони не змогли зупинити насильство та розправи з боку держави, їхні жертви не пройшли марно.Нині, згадуючи їх, ми повинні згадати і тих, хто вижив, і продовжує боротись за нашу державність, за справедливість, за права та свободи українського народу. Ми повинні пам'ятати, що дорога до нашої мети може бути важкою і складною, але ми повинні продовжувати йти вперед, незалежно від перешкод і труднощів.Нехай Небесна Сотня завжди залишається для нас символом героїзму, сили та мужності. Нехай вона надихає нас до боротьби за правду та справедливість, за майбутнє нашої держави.Слава героям Небесної Сотні! Слава Україні!

"Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу.
Ми зробимо його Днем єднання!" - саме такими словами було створене свято єднання українського народу.
День єднання - зовсім молоде свято, яке виникло в 2022 році указом Президента України. На тлі чуток про вторгнення росії в Україну В. Зеленський заявив про створення нового свята. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого.
Ми маємо згуртуватися навколо національної ідеї і показати російським пропагандистам, що ми - єдиний народ.
Сьогодні вся шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" об'єдналася заради спільної мети: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто – тільки ми разом зможемо наш дім захистити.
Свідченням цього став єдиний ланцюг єднання шкільної родини з українською символікою. 🇺🇦З днем єднання, синьо-жовті, з днем єднання, Україно!Схід, Захід, Південь, Північ звучить тільки разом, але звучить сильно!💙💛
Виготовлення окопних свічок для ЗСУ🕯   Наразі в Хімчинському ліцеї "Інтелект" щодня виготовляють окопні свічки для наших захисників. Під керівництвом Любові Кіщук  та Марії Том'юк, учні створюють десятки свічок власноруч, основа яких - бляшанка, картон і віск. Усі небайдужі односельчани долучаються до благодійної діяльності, приносять бляшанки та картон, за що ліцей дуже вдячний!    Ми працюємо на користь нашої країни, рухаємось до перемоги разом!
Чай з директором☕️Наприкінці січня відбулося засідання учнівського самоврядування спільно з директором ліцею. Голови міністерств прозвітували про свою роботу в січні, поділилися враженнями від проведених заходів, а також склали плани на лютий❄️Під час обговорень почалась тривога. Ніхто не панікував, всі спокійно спустилися в укриття і продовжили засідання. Ця подія ще раз довела, що ми незламні та сильні.Разом до перемоги!
Виготовлення окопних свічок для ЗСУ
Зараз в Хімчинському ліцеї "Інтелект" проходять регулярні виготовлення свічок для захисників. Під керівництвом Любові Кіщук та Марії Том'юк було виготовлено кілька десятків окопних свічок власноруч, основа яких-бляшанка, картон і віск. Усі небайдужі учні та односельчани долучилися до виготовлення, принісши бляшанки та картон, за що ліцей дуже вдячний❤️Тільки за сьогоднішній день виготовили 145 свічок🕯 Ми працюємо на користь нашої країни, рухаємось до перемоги разом!💙💛
Благодійний ярмарок❤️У понеділок, 19 грудня, на шостому уроці, у фойє, відбувся благодійний ярмарок на потреби ЗСУ.Учнівський парламент підготував вітання для шкільної родини зі святом Миколая, після чого розпочався ярмарок. Діти продавали різні смаколики, торти, печиво, солодкі напої, щоб підтримати наші ЗСУ💙💛На святковому благодійному ярмарку дітям вдалося зібрати 17001 гривню, які планується витратити на потреби наших військових.Допомагати наш обов'язок!
Ми маємо тримати свій фронт і робити все заради швидкої перемоги!
Слава Україні🇺🇦

86 із 135 окопних свічок виготовлених за ініціативою учнівського врядування нашого ліцею під керівництвом Люби Василівни Кіщук, сьогодні були залиті парафіном та воском Том‘юк М.В, Гребенюк Л.В. та Куриляк Наталією і відправлені Новою поштою на Бахмут для батька учениці 6-А класу Амброзяк Христини, який зараз обороняє позиції самого міста Бахмут. На решту не вистачило воску і парафіну. Велике прохання у кого є принести до ліцею.

ЗМІ про відкриття анотаційної дошки 
У вівторок, 6 грудня, у селі Хімчин відбулося відкриття анотаційної дошки Володимиру Розвадовському, захиснику України, майору поліції, старшому оперуповноваженому 4-го відділу управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області, бійцю зведеного полку Національної поліції України «Сафарі». Володимир героїчно загинув у селі Мезенівка, Сумської області, захищаючи Україну від російської агресії.
Символічно, що пам’ятну дошку встановили на фасаді освітнього закладу, де навчався загиблий боєць, — колишня Хімчинська ЗОШ, нині це ліцей «Інтелект».
Вшанувати пам’ять захисника України прийшли його батьки, дружина, дочка, брати та сестра; С.Б. Дубняк – начальник управління боротьби з наркозлочиннісю у Івано-Франківській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю національної поліції України, полковник поліції; А.Ф. Бондюк – начальник управління кадрового забезпечення головного управління національної поліції у Івано-Франківській області, підполковник поліції; С.В. Радиш – сільський голова Рожнівської ОТГ; отець Ярослав Хрущ, колеги по роботі, бойові побратими, друзі, представники преси та телебачення, шкільна родина та жителі села.
Право відкрити анотаційну дошку загиблому воїну надали його батькам, мамі Марії та батьку Петру, затим о.Ярослав відправив панахиду й освятив меморіальну дошку.
Багато слів печалі і болі почули присутні. Але найголовніше те, що мужність, почуття відданості й патріотизму Володимира завжди будуть гідним прикладом для юного покоління. Ушанування пам’яті людей, якi віддaли свoї життя зa нaшу держaву, — це нaш святий oбoв’язoк і вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки нaшoму землякові — це щирa дaнина спрaвжньoму пaтрioту, який сaмoвiддaнo вступив дo лав зaхисникiв свoєї Батьківщини, боровся за її суверенітет і цілісність і віддав життя за мир та спокій на рідній землі.
Впродовж проведення заходу почесну варту несли бійці зведеного полку Національної поліції України «Сафарі». Присутні поклали квіти до меморіальної дошки й ушанували пам’ять захисника країни хвилиною мовчання.
Я не знаю, скільки і що нас чекає попереду. Не знаю, скільки найкращих людей ще мають загинути, допоки згине росія. Але я точно знаю, що в день, коли наша Перемога таки прийде, ми всі будемо плакати і мовчати.
Мовчати і плакати…
І дякувати, дякувати, дякувати. Тим, хто повернеться. І тим, хто навіки янгол.
А поки стоїмо.
Стоїмо що є сил💙💛

Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років.
Сьогодні учні Хімчинського ліцею "Інтелект" провели лінійку пам'яті та скорботи, вшанували пам'ять безневинно померлих українців у 1932-1933 роках та взяли участь у акції «Запалюємо свічку пам'яті». Учнівський парламент закликав усіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь.
Завершився захід хвилиною мовчання.
Цьогоріч пам’ятна дата припадає на 26 листопада. У цей день о 16:00 запрошуємо долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання. А також долучитися до традиційної акції «Запали свічку» і засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди більше не повторювалися.

У середу, 23 листопада, для 4-тих класів, міністерством культури і дозвілля учнівського парламенту, було проведене заняття з елементами тренінгу "Толерантність врятує світ"👫🏼Толерантність – саме те, чого так не вистачає зараз людям: терпіння, розуміння, спокою, терпимості, адекватного сприйняття. Ми всі такі різні, неповнорні, але живемо в одному суспільстві. У кожного з нас – свої плани, бажання, уявлення❤️Хоч частина заняття пройшла в укритті, нас не залякати, ми вільні люди! Навіть малеча нашого ліцею уміє приймати рішення та обирати правильну позицію, бути чуйною, людяною, терпимою та небайдужою✨
Вчимося поважати та сприймати людей такими, якими вони є! 
Будьмо доброзичливими! 
Сьогодні, 11 листопада 2022 року в Хімчинському ліцеї “Інтелект” відбулася зустріч з воїнами-захисниками, батьками наших учнів, Том’юком Андрієм Миколайовичем та Кашелюком Іваном Васильовичем.  Їм важко говорити про війну, тому що дуже свіжі рани від тих втрат, про які вони знають, болючими є спогади, бо вони бачили в лице криваве обличчя смерті. Але тільки вони можуть розказати молодому поколінню як треба захищати Вітчизну.    Затамувавши подих, діти слухали розповіді воїнів, які перебувають у зоні бойових дій на Бахмутському напрямку. Отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Наші Герої мотивували дітей вчитися, вести здоровий спосіб життя, а особливо займатися спортом, що саме зараз є необхідним.    В кінці зустрічі члени учнівського врядування звернулися з найщирішими словами подяки за їх мужність, наполегливість, віру в краще майбутнє. За те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, незважаючи на вік і рід занять, встали на боротьбу з ворогом, захищаючи Україну. Діти передали їм для побратимів листи подяки, в яких висловили свої слова підтримки, малюнки з найтеплішими побажаннями, продуктові гостинці та 5000 грн  для придбання нового автомобіля. Дякуємо воїнам ЗСУ за те, що знайшли час прийти на зустріч з старшокласниками ліцею, за їх подвиг та повчальні слова. НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ ТА ВСІМ  ВОЇНАМ-ОДНОСЕЛЬЧАНАМ ЗА ГЕРОЇЗМ!!!! 

Чай з директором☕️
Сьогодні відбулося засідання учнівського самоврядування спільно з директором ліцею. Голови міністерств прозвітували про свою роботу впродовж місяця жовтня, поділилися враженнями від проведених заходів, а також обговорили план заходів на місяць листопад🍂 
Також під час засідання учні розподілили обов'язки між міністерствами на листопад та внесли  пропозицію запровадити книгу рекордів ліцею📒
Залишається тільки обговорити у класних колективах номінації, які будуть входити до книги!
Українські діти вже не захоплюються супергероями. Їм не потрібні вигадані подвиги. Молоде покоління обирає тих, хто дарує їм майбутнє.
Сьогодні славні воїни приймали вітання від учнів та колективу Хімчинського ліцею "Інтелект".
За ініціативою директора ліцею, президент ліцею та його заступник, а також голова міністерства культури і дозвілля та адміністрація закладу відвідали Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни в місті Коломия. А також відвідали воїнів нашого села, які зараз перебувають у відпустці чи на реабілітації. Школярі вручали листівки та виголошували слова подяки своїм захисникам.
До такої важливої події долучились кондитери нашого села - Юлія Оленюк та Юлія Бабчук. Вони приготували смачні тортики, щоб потішити ветеранів війни. Магазин з міста Косів (вирішив лишитись анонімним) пожертвував частину коштів для здійснення нашої поїздки.
Дякуємо всім, хто долучився до такої благородної місії!
Дякуємо нашим сталевим воїнам за захист!🇺🇦
Дякуємо Богу за сильну українську націю!💙💛

Своїх наставників-педагогів учнівський парламент Хімчинського ліцею "Інтелект" вранці радо зустрів з оплесками, квітами та вітальними листівками🍁
Нехай цей день Вам зморшок не прибавить, 
А ті, що були - радісно зітре!
Зміцнить здоров'я, вiд проблем позбавить,
I щастя Вам надовго принесе!
Ви поруч із дітьми щоднини
Долали знань людських глибини,
Вели за руку через терни
До професійних до зірок!
Нехай Вам Бог назад поверне
Те, що давали крок за крок,
Такими ж будьте молодими
Як і сьогодні школярi!
З Днем Вчителя!📚
В рамках місячника благодійних справ, у Хімчинському ліцеї "Інтелект" за ініціативи президента ліцею, відбулася благодійна акція - збір коштів на лікування Вурсуляка Олега Петровича.
Благодійні внески готівкою - 22 660 грн, 120 євро, 10$
Дякуємо всім небайдужим дітям, батькам, вчителям за участь!
Разом ми сильні!🇺🇦
Повідомлення від президента ліцею‼️‼️‼️Вурсуляку Олегу, чотирнадцятирічному хлопчику із нашого села, потрібна термінова операція на хребті з приводу діагнозу «Прогресуючий сколіоз 4-го ступеня» Потрібні кошти на оплату клініки та самих операцій (358,000 грн)
Це не підйомна сума для сім’ї, адже кошти потрібні як найшвидше.
Учнівське самоврядування організовує збір коштів по всіх класах.
Будь яка копійка може бути важливою у такій ситуації. Збір буде проходити до п‘ятниці, 22.09. Кошти збирайте у класі із класним керівником, у п'ятницю хтось із врядування прийде та збере їх.
Всім не байдужим дякую, нехай Бог вас береже. Слава Україні ❤️🇺🇦

Минулого тижня у вівторок, 13 вересня, для учнів А-класів і 10 та у середу, 14 вересня, для учнів Б-класів, відбулася загальношкільна учнівська конференція з таким порядком денним:
📌затвердження статуту учнівського врядування 
📌затвердження положення про учнівське врядування
📌затвердження положення про вибори голови учнівського врядування
📌затвердження угоди про співпрацю між адміністрацією, батьківським комітетом та учнівським самоврядуванням
📌обговорення правил поведінкидля всіх учасників навчально-виховного процесу з метою подальшої корекції
📌вибори президента ліцею
📌вибори міністерств парламенту
Вибори президента у цьому році відбувалися методом відкритого голосування. Згідно результатів, одноголосно перемогу здобув Володимир Арсенюк, його заступниця Бабинюк Марія.
Бажаємо учнівському самоврядуванню творчих успіхів🕊
Учнівське врядування (покликання на матеріали з попереднього сайту)​​​