Виховання гордості за український народ та його минуле, учні 5 класів спільно з вчителем В.М. Розвадовською підготували інформаційну лінійку.

Читати більше  

ХІМЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "Інтелект" оголошує набір учнів у 1 клас з 1 березня 2023

Читати більше  

Учні 6-Б класу під керівництвом вчителя історії Оленюк Ю.І., взяли участь у Всеукраїнській Олімпіаді серед учнівської молоді «Зима 2022-2023».

Читати більше  

Під керівництвом Оленюк Ю. І. учні ліцею стали призерами Всеукраїнської олімпіади « Всеосвіта -Зима- 2022/2023»

Читати більше  

В перший день весни Хімчинський ліцей «Інтелект» гостинно вітав учителів фізичної культури та предмету Захист України нашої громади. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА💙💛

Читати більше  

Шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" також доєдналася до відзначення цих свят.В Україні та світі 1 березня відзначають Всесвітній день котів та день компліменту.

Читати більше  

Це свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала історична доля в єдиний — народ. Учитель. Підлетейчук М.Д.

Читати більше  

До Міжнародного дня рідної мови у ліцеї відбувся мовознавчий турнір між учнями шостих класів. Учасники команд показали непогані знання з української та англійської мови. Учителі. Підлетейчук С.В. та Юрійчук Г.В.

Читати більше  

Сьогодні, 21 лютого учні 7-А класу, Хімчинського ліцею "Інтелект" приєдналися до святкування Дня рідної мови. Учитель. Гаврилюк Л.В.

Читати більше  

Мініпроєкт учнів 5-х класів. Учитель. Розвадовська В.М.

Читати більше  

Такі густі смарагдові слова жили в тобі і вибухали з тебе. Слова росли із ґрунту, мов жита. Добірним зерном колосилась мова... Вона як хліб. Вона мені свята. І кров’ю предків тяжко пурпурова. ЛінаКостенко

Читати більше  

Дистанційне навчання 22-24 лютого 2023 р., у зв'язку із...

Читати більше