З метою вшанування мужності та героїзму захисників держави, 23 травня в Україні відзначається свято - День Героїв. В цей день в Хімчинському ліцеї "Інтелект" було проведено ряд заходів.

Читати більше  

У вівторок, 23 травня, у селі Хімчин відбулося відкриття анотаційної дошки Василю Матійчуку, захиснику України, солдату розвідувального взводу в/ч А7126, 102 бригади, 74-го окремого батальйону ЗСУ.

Читати більше  

22 травня в ліцей відбулась зустріч зі старшим інспектором ювінальної превенції С.В.Радишем

Читати більше  

Вишиванка – одяг вільних людей. Вона ще з давніх давен супроводжувала український народ і була для них символом нескореності й того, що вони є горда та вільна нація. Сьогодні ми всі вдягнули вишиванки, щоб ще раз підкреслити - ми вільний, сильний і сміливий народ!

Читати більше  

Під керівництвом Остафійчук Л.Б. учні 3-А класу підготували виступ "Супер-мама" для батьків та учнівської родини в честь Дня матері.

Читати більше  

12 травня, напередодні Дня матері у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбулося зворушливе свято. Учні 5-Б класу разом з класним керівником Сніжанною Іванюк, підготували чудовий позакласний захід, присвячений наймилішому святу у році.

Читати більше  

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.

Читати більше  

Напередодні Дня пам'яті та примирення, педагогом організатором Том'юк М.В. та учнями 10 класу Хімчинського ліцею "Інтелект" проведено акцію "Могила", метою якої було прибирання пам`ятника та братської могили, які розташовані на території села.

Читати більше  

26 квітня 1986 року, 37 років тому, сталася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — Чорнобильська. Вибух на четвертому реакторі АЕС став трагедією для усього світу, наслідки якої ми відчуваємо до сьогодні🕯

Читати більше  

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбувся День цивільного захисту.

Читати більше  

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.

Читати більше  

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

Читати більше