Шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" також доєдналася до відзначення цих свят.В Україні та світі 1 березня відзначають Всесвітній день котів та день компліменту.

Читати більше  

Це свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала історична доля в єдиний — народ. Учитель. Підлетейчук М.Д.

Читати більше  

До Міжнародного дня рідної мови у ліцеї відбувся мовознавчий турнір між учнями шостих класів. Учасники команд показали непогані знання з української та англійської мови. Учителі. Підлетейчук С.В. та Юрійчук Г.В.

Читати більше  

Сьогодні, 21 лютого учні 7-А класу, Хімчинського ліцею "Інтелект" приєдналися до святкування Дня рідної мови. Учитель. Гаврилюк Л.В.

Читати більше  

Мініпроєкт учнів 5-х класів. Учитель. Розвадовська В.М.

Читати більше  

Такі густі смарагдові слова жили в тобі і вибухали з тебе. Слова росли із ґрунту, мов жита. Добірним зерном колосилась мова... Вона як хліб. Вона мені свята. І кров’ю предків тяжко пурпурова. ЛінаКостенко

Читати більше  

Дистанційне навчання 22-24 лютого 2023 р., у зв'язку із...

Читати більше  

З цього приводу сьогодні вся шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" зібралась , щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, людей, які віддали свої життя за свободу і незалежність нашої країни.

Читати більше  

Сьогодні вся шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" об'єдналася в ланцюг заради спільної мети: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками.

Читати більше  

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу.

Читати більше  

Представники учнівського самоврядування, а саме Міністерства культури та відпочинку, в черговий раз наголосили про любов та повагу до своїх наставників.

Читати більше  

ей день створений, щоб просто нагадати, що кохати та любити потрібно щодня.

Читати більше