Пам’ять про Героя: на Прикарпатті відкрили пам’ятну дошку оперативнику територіального управління боротьби з наркозлочинністю Володимиру Розвадовському.

Читати більше  

Символічно, що пам’ятну дошку встановили на фасаді освітнього закладу, де навчався загиблий боєць, — колишня Хімчинська ЗОШ, нині це ліцей «Інтелект».

Читати більше  

Випускника ліцею, нашого героя і односельця,майора поліції , старшого уповноваженого 4-го відділу управління по боротьбі з наркозлочинністю в Івано-Франківській області , бійця зведеного полку Національної поліції України « Сафарі» Володимира Розвадовського, який загинув, захищаючи нашу землю від ворога.

Читати більше  

Отримали інформацію про різноманітність емоційних станів в надзвичайних ситуаціях.

Читати більше  

Толерантність – саме те, чого так не вистачає зараз людям: терпіння, розуміння, спокою, терпимості, адекватного сприйняття.

Читати більше  

Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами.

Читати більше  

Їм важко говорити про війну, тому що дуже свіжі рани від тих втрат, про які вони знають, болючими є спогади, бо вони бачили в лице криваве обличчя шкіри.

Читати більше