Під керівництвом Остафійчук Л.Б. учні 3-А класу підготували виступ "Супер-мама" для батьків та учнівської родини в честь Дня матері.

Читати більше  

12 травня, напередодні Дня матері у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбулося зворушливе свято. Учні 5-Б класу разом з класним керівником Сніжанною Іванюк, підготували чудовий позакласний захід, присвячений наймилішому святу у році.

Читати більше  

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.

Читати більше  

Напередодні Дня пам'яті та примирення, педагогом організатором Том'юк М.В. та учнями 10 класу Хімчинського ліцею "Інтелект" проведено акцію "Могила", метою якої було прибирання пам`ятника та братської могили, які розташовані на території села.

Читати більше  

26 квітня 1986 року, 37 років тому, сталася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — Чорнобильська. Вибух на четвертому реакторі АЕС став трагедією для усього світу, наслідки якої ми відчуваємо до сьогодні🕯

Читати більше  

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбувся День цивільного захисту.

Читати більше  

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.

Читати більше  

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

Читати більше  

Запрошуємо вас на зустріч «БУДЬМО ЗНАЙОМІ»

Читати більше  

Вітання із Великоднем від шкільної родини Хімчинського ліцею "Інтелект"! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю...

Читати більше  

А ти на небо зовсім рано полетів, В обійми Бога, що прийняв тебе до себе. Розлуки з рідними ти не чекав і не хотів, Залишив біль і смуток, що без тебе...

Читати більше  

Відбувся І Зліт юних дослідників - краєзнавців Гуцульщини «З наплічником і любов’ю в серці по Гуцульщині»

Читати більше