З цього приводу сьогодні вся шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" зібралась , щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, людей, які віддали свої життя за свободу і незалежність нашої країни.

Читати більше  

Сьогодні вся шкільна родина Хімчинського ліцею "Інтелект" об'єдналася в ланцюг заради спільної мети: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками.

Читати більше  

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу.

Читати більше  

Представники учнівського самоврядування, а саме Міністерства культури та відпочинку, в черговий раз наголосили про любов та повагу до своїх наставників.

Читати більше  

ей день створений, щоб просто нагадати, що кохати та любити потрібно щодня.

Читати більше  

14 лютого у спортивному залі Хімчинського ліцею "Інтелект" зібралися волейбольні команди, щоб вибороти право називатися чемпіонами.

Читати більше  

14 лютого у Хімчинському ліцеї «Інтелект», в актовій залі, відбувся виступ 9-Б класу присвячений Дню Святого Валентина❤️

Читати більше  

Різдвяний дух був також присутній і в Хімчинському ліцеї "Інтелект". Вся шкільна родина відсвяткувала і провела різдвяні свята українською колядкою.

Читати більше  

Ми працюємо на користь нашої країни, рухаємось до перемоги разом!

Читати більше  

Сьогодні в черговий раз « Чай з директором» відбувся в укритті.

Читати більше  

Дякуємо вам за гуманітарну підтримку, виявлене милосердя і чуйне ставлення у важкий час.

Читати більше  

Для вшанування пам'яті про цю важливу історичну подію, 30 січня у фойє Хімчинського ліцею "Інтелект" провели лінійку до Дня пам'яті Героїв Крут.

Читати більше