31 травня в ліцеї пройшов фінальний етап гри «Сокіл (Джура)» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Підлетейчук В.М. та вчителя Захисту України Підлетейчука Ю.Д.

Читати більше  

Впродовж 2 тижнів у Хімчинському ліцеї "Інтелект" працювали 7 команд психолого-педагогічного супроводу.

Читати більше  

У вівторок 30 травня вчителем Том'юк Н.І. та учнями 5-А класу було проведено родинне свято.

Читати більше  

Благодійні змагання Хімчинському ліцеї "Інтелект"🏋‍♀ Cool Games - це унікальний український проект, який проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, покликаний сприяти створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності. 29 травня у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбулися змагання родини ліцею "Спорт єднає всіх", у якому брали участь вчителі, учні, батьки та технічний персонал.

Читати більше  

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Хімчинського ліцею «Інтелект».

Читати більше  

25 травня учні 11-х класів здавали іспит з тракторної справи, де показали свої вміння, набуті за 2 роки.

Читати більше  

З метою вшанування мужності та героїзму захисників держави, 23 травня в Україні відзначається свято - День Героїв. В цей день в Хімчинському ліцеї "Інтелект" було проведено ряд заходів.

Читати більше  

У вівторок, 23 травня, у селі Хімчин відбулося відкриття анотаційної дошки Василю Матійчуку, захиснику України, солдату розвідувального взводу в/ч А7126, 102 бригади, 74-го окремого батальйону ЗСУ.

Читати більше  

22 травня в ліцей відбулась зустріч зі старшим інспектором ювінальної превенції С.В.Радишем

Читати більше  

Вишиванка – одяг вільних людей. Вона ще з давніх давен супроводжувала український народ і була для них символом нескореності й того, що вони є горда та вільна нація. Сьогодні ми всі вдягнули вишиванки, щоб ще раз підкреслити - ми вільний, сильний і сміливий народ!

Читати більше  

Під керівництвом Остафійчук Л.Б. учні 3-А класу підготували виступ "Супер-мама" для батьків та учнівської родини в честь Дня матері.

Читати більше  

12 травня, напередодні Дня матері у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбулося зворушливе свято. Учні 5-Б класу разом з класним керівником Сніжанною Іванюк, підготували чудовий позакласний захід, присвячений наймилішому святу у році.

Читати більше