20 березня, відзначається незвичайне, але дуже приємне свято – Міжнародний день щастя. Адже саме щастя є однією з основних цілей людства.

Читати більше  

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році.

Читати більше  

10 березня в Хімчинському ліцеї "Інтелект" після загальнонаціональної хвилини мовчання, представниками учнівського врядування було проведено вікторину приурочену вшануванню пам'яті національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка.

Читати більше  

Щороку 8 березня весь світ відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Читати більше  

Всесвітній день компліменту💞 та день кота🐈В перший весняний день- 1 березня, в Україні та світі відзначають день компліменту. Також 1 березня у світі відзначають День кота. Це свято є неофіційним, але дуже популярним.

Читати більше  

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День об'єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу. Наша єдність має залишитися міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Читати більше  

Представники учнівського самоврядування, а саме Міністерства культури та відпочинку, в черговий раз наголосили про любов та повагу до своїх наставників.

Читати більше  

14 лютого у Хімчинському ліцеї «Інтелект», в актовій залі, відбувся виступ 9-Б класу присвячений Дню Святого Валентина❤️

Читати більше  

Різдвяний дух був також присутній і в Хімчинському ліцеї "Інтелект". Вся шкільна родина відсвяткувала і провела різдвяні свята українською колядкою.

Читати більше  

Для вшанування пам'яті про цю важливу історичну подію, 30 січня у фойє Хімчинського ліцею "Інтелект" провели лінійку до Дня пам'яті Героїв Крут.

Читати більше  

Перший день навчання в ІІ семестрі розпочався з об‘єднання родини Хімчинського ліцею на годинах спілкування. Окремі моменти - в мініпроєкті. ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ⬇️😊

Читати більше