13 листопада все людство відзначає Всесвітній день доброти (WorldKindnessDay), символом якого є відкрите серце, яке свідчить про те, що якщо всі люди будуть мати добрі серця, то наша планета буде квітучою. Учні нашого ліцею в цей день взяли участь у челенджі "Візьми і зроби!".

Читати більше  

Рекомендації батькам, як не допустити, щоб їхня дитина стала жертвою цькування у школі.

Читати більше  

21 вересня, українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Останній встановлено відповідно до Указу Президента від 5 лютого 2002 року. В якості емблеми використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою.

Читати більше  

12 травня, напередодні Дня матері у Хімчинському ліцеї "Інтелект" відбулося зворушливе свято. Учні 5-Б класу разом з класним керівником Сніжанною Іванюк, підготували чудовий позакласний захід, присвячений наймилішому святу у році.

Читати більше  

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.

Читати більше  

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

Читати більше  

Вітання із Великоднем від шкільної родини Хімчинського ліцею "Інтелект"! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю...

Читати більше  

Бойовий шлях прапора 102 бригади 74 батальйону

Читати більше  

20 березня, відзначається незвичайне, але дуже приємне свято – Міжнародний день щастя. Адже саме щастя є однією з основних цілей людства.

Читати більше  

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році.

Читати більше  

10 березня в Хімчинському ліцеї "Інтелект" після загальнонаціональної хвилини мовчання, представниками учнівського врядування було проведено вікторину приурочену вшануванню пам'яті національного генія, народного поета України Т.Г.Шевченка.

Читати більше