Володимир Розвадовський

РОЗВАДОВСЬКИЙ Володимир Петрович народився 05 червня 1986 року в с.Хімчин Косівського району Івано-Франківської області. 

У 2003 році закінчив Хімчинську ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 16 листопада 2003 року по 16 жовтня 2005 року служив у Збройних Силах України в Одеській області. Ще під час навчання у школі мріяв стати правоохоронцем. Він мав загострене відчуття справедливості та бажання допомагати людям. 

16 серпня 2006 року успішно склав іспити і вступив до Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ на спеціальність «правоохоронна діяльність», який закінчив у 2010році. Після закінчення почав працювати в Івано-Франківському міському відділі міліції оперуповноваженим сектора розкриття злочинів проти особи та боротьби з груповою злочинністю. Постійно перебував на передовій боротьби зі злочинністю. 

Загалом, в органах внутрішніх справ працював з 16.08.2006 року по 06.11.2015 року, в Національній поліції України з 07.11.2015 року по 10.06.2022 рік на посаді старшого оперуповноваженого 4–го відділу (міжрайоний) управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України. 

У 2014 році як патріот одним із перших добровольців відправився зупиняти російського ворога на Сході України, де під час однієї із спецоперацій (Волноваха) ледь лишився живим. Однак потрапив у полон до російських загарбників. У той же день його бойові побратими, розстрілявши шини автомобіля, в якому Володимира везли до полону, визволили його. Повернувшись додому, Володимир продовжив працювати у правоохоронних органах. 

Під час служби отримав такі нагороди:

- медаль «Учасник бойових дій»;

- медаль  «За оборону рідної держави»;

- медаль «10 років сумлінної служби»; 

- медаль «За честь і звитягу»; 

- Подяку за успішне і сумлінне виконання службового обов’язку, відданість присязі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення охорони прав та свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної (громадської) безпеки і порядку, високі особисті досягнення в службовій діяльності та професійні здобутки, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції; 

- Подяку за вагомий внесок у справу боротьби з наркозлочинністю, професійну майстерність, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість, професіоналізм та плідну працю на благо рідної Батьківщини.  

Полон не зламав патріота своєї країни. Навпаки, ці всі події тільки зміцнили його. Тож коли 24 лютого 2022 року міста України почули перші сирени повітряної тривоги, Володимир відразу прийняв рішення: йти добровольцем на фронт. «Хто нас буде захищати, якщо не ми, – говорив своїм колегам та близьким. – Це наша країна, наша земля, і ми її будемо боронити до останнього подиху». Він хотів кращого майбутнього для своїх дітей та нашої країни, був налаштований боротися і стояти до кінця. Він вірив у перемогу України. Вже досвідченого воїна було зараховано до полку спеціального призначення Нацполіції України «Сафарі». В лавах цього спецпідрозділу він боронив кордони країни від ворога до своїх останніх днів. 

10 червня 2022 року  під час виконання спеціального завдання в с.Мезинівка Сумської області через отримане осколкове поранення майор поліції Володимир Розвадовський загинув. У нього залишилися дві неповнолітні доньки Дарина і Настя та дружина Наталія. На жаль, війна не шкодує нікого та забирає найкращих. 

Вічна пам’ять Герою України.