Володимир Матійчук

       Матійчук Володимир Іванович народився 27 липня 1981 року на Прикарпатті в селі Хімчин Косівського району Івано-Франківської області  в багатодітній сім'ї.

      У 1988 році пішов до першого класу Смоднянської  санаторно-лісної школи.

З другого по дев'ятий клас навчався у Хімчинській  середній школі.

Володимир був активним під час навчання у школі. У нього був дуже гарний голос, умів співати, брав участь у різних шкільних заходах. Учні займали призові місця на районних конкурсах художньої самодіяльності, серед виконавців був і Володимир.

      З дитинства був відповідальним, слухняним, добрим, привітним і завжди усміхненим. У школі навчався добре.

19 листопада 1999 року Володимира призвали на строкову службу у місто Стрий   Львівської обл., а пізніше перевели до Криму, звідки був демобілізований.

       Після армії зустрів свою другу половинку Надію. У 2006 році вони одружилися.  Разом з дружиною  проживали у рідному селі  Хімчин.

Володимир був надійним чоловіком, другом і порадником для коханої дружини.

      У 2018 році у подружжя народився синочок Богданчик.

Татусь виховував синочка з усією батьківською любов'ю,оберігав і весь вільний час приділяв своєму Малюшкові, як він завжди його називав.

Володимир був дуже добрим. Племінники згадують його з особливим трепетом і любов'ю

      У день повномасштабного вторгнення  росії  до України

24 лютого 2022р Володимир був на роботі. Зателефонував  дружині і сказав:"Завтра мені буде повістка до військкомату і я йду до війська захищати Україну від ворога"

      25 лютого 2022 року Володимир прибув до Косівського  РТЦК і став на захист рідної країни."Хто як не я",- казав він дружині Надії.

       Службу солдат Володимир проходив у Національній Гвардії України військової частини 1241 гранатометником

Матійчук Володимир Іванович , стрілець  радіотелефоніст  2 відділення 3  стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону  військової частини 1241  Західного ОТО. Загинув під час виконання бойового завдання  18.08.2023 року  через  мінометний  обстріл   противника на території  Серебрянського лісництва  неподалік від населеного пункту Шипилівка  Луганської області

      У Володимира залишився неповнолітній син Богданчик і дружина Надія.

Невимовний  біль...  Смуток...  Сльози....

      Велика втрата для всієї великої родини і громади.

Назавжди Володимир залишиться вірним і надійним товаришем для побратимів, яких вважав своєю другою сім'єю, коханим чоловіком для дружини і люблячим татусем для синочка, добрим сином для матері і найріднішим братиком для братів і сестер.

Володимир любив життя і хотів жити без війни.

Вірив у перемогу України і краще майбутнє для своєї дитини.

На жаль, війна забрала його у нас

І вічна шана нашому Захисникові.

Вічна пам'ять Герою України