05 Sep
05Sep

У 2023 році Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine розробив спеціальний формат участі у Всесвітньому дні прибирання “World Cleanup Day” – цифрове прибирання.
Цифрове прибирання – це сучасний та безпечний онлайн формат прибирання, до якого може долучитися кожен. Як і матеріальні забруднювачі, цифрові програми та файли також створюють відходи – а саме невикористані, застарілі та непотрібні програми, файли і навіть веб-сторінки. Наш ліцей долучається до цього проєкту.На уроках технологій учні проведуть цифрове прибирання у своїх гаджетах. Закликаємо вас приєднатися, заощаджувати використання електроенергії та зменшувати кількість викидів CO2 в атмосферу. Видаляйте маловідомі програми, непотрібні електронні листи, дублікати фотографій, беззмістовні відео, хмарні сховища з невикористовуваними файлами. Таке онлайн прибирання також продовжить життя вашим гаджетам та вбережуть гаманець від численних витрат на ремонт або покупку нових телефонів, комп’ютерів, ноутбуків.
Користуйтесь підказками, в нагоді стане спеціальний чек-лист з цифрового прибирання. Зберігайте інструкцію та ставте біля виконаних пунктів «✓».
Робіть скріншоти ДО та ПІСЛЯ очищення, діліться своїми успіхами з друзями у соціальних мережах, ставте хештеги #digitalcleanupletsdoitukraine #digitalcleanup #earthrise  та відмічайте організаторів:
facebook.com/letsdoitukraineeco
instagram.com/letsdoitukraine
Тепер ви можете порахувати від скількох викидів СО2 в атмосферу ви врятували довкілля!
Розрахунок ведеться за такою формулою:
(Гб цифрового сміття видалено)/2 = заощаджено кВт-год енергії на рік
(Гб цифрового сміття видалено)/4 = заощаджено кг СО2 викидів
Наш ліцей долучається до цього проєкту .На уроках технологій учні проведуть цифрове прибирання у своїх гаджетах.
Координатор проєкту у Хімчинському ліцеї "Інтелект", вчитель трудового навчання та технологій Люба Кіщук

Коментарі
* Адреса електронної пошти не відображатиметься на сайті.