25 Jan
25Jan

Волейбольна команда дівчат Хімчинського ліцею "Інтелект" виборола третє призове місце на турнірі з волейболу, присвяченому Дню Соборності України 25 січня на базі Рибненської гімназії відбулися Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч " всеукраїнської шкільної ліги з волейболу серед дівчат Рожнівської громади під гаслом "Разом переможемо".Участь у змаганнях взяли волейбольні команди із кожної навчального закладу нашої громади: Кобак, Рожнова, Хімчина та Рибного.У результаті напруженої боротьби за  перемогу команди посіли такі місця:
І місце - Рожнівський ліцей "Гуцульщина",
ІІ місце - Рибненська гімназія,
ІІІ місце - Хімчинський ліцей "Інтелект ",
IV місце - Кобаківський ліцей ім.М.Черемшини.Приємно, що наш ліцей представляли сильні й вмілі дівчата.
До складу команди увійшли: Лаврук Вікторія 7-А, Гриджак Дарина 6-А,  Кравець Анастасія 8-А,  Желєва Анастасія 9-Б, Язловецька Вікторія 7-Б., Атаманюк Софія 7-Б.Дівчата показали хороший результат, відмінну фізичну підготовку та неймовірно захопливу гру. Організатори змагань нагородили переможців та призерів грамотамиГрамоту за кращого гравця команди виборола Вікторія Лаврук, а подарунок глядацьких симпатій отримала Дарина ГриджакПишаємось нашими вихованцями та бажаємо ще більше нових перемог! Щиро дякуємо Рибненській гімназії за високий рівень організації та проведення змагань