26 Apr
26Apr

Сьогодні у Хімчинському ліцеї «Інтелект» відбулося традиційне шкільне дійство – свято Букваря.
Святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.
Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.
Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. Вчителі, Надія Арсенюк та Ольга Оленюк, підготували цікавий сценарій для своїх вихованців та їх гостей! Дітки вчили вірші та готували конкурси, а з музкерівником Наталією Дарій підготували гарні музичні композиції.
І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, які не залишили байдужими нікого.
На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися впродовж свого першого шкільного року.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першими учителями, які сталаи їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.
Прощавай, Букварику!
Наш найперший друже!
Ми тобі, Букварику
Дякуємо дуже!

Коментарі
* Електронний лист не публікується на веб-сайті.