21 Dec
21Dec

Напередодні різдвяних свят, підводячи підсумки І семестру 2023/2024 навчального року, прагнемо поділитись з Вами нашими здобутками.      Учні нашого ліцею стали учасниками інтелектуальних, спортивних, мистецьких конкурсів та змагань різного рівня.Впродовж І семестру цього навчального року участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 13 навчальних предметів взяло 43 учні та учениці, з яких 21 дитина стала переможцем цих змагань. Таким чином якість участі учасників склала 49%. Це досить хороший результат, адже минулого року наші учні не були учасниками олімпіад відповідно до рішення всіх закладів освіти нашого району. При цьому переможцями з 3 навчальних предметів стали 4 учні нашого ліцею. 2 учні будуть представляти наш заклад на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії та екології.Окрім цього наші учні є учасниками Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, в яких цьогоріч маємо 8 переможців, з яких 1 учениця представлятиме наш ліцей на обласному етапі конкурсу ім. Т. Шевченка.З учні 8,10 класів стали переможцями міжрегіонального XXІІІ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, де представили свої науково-дослідницькі роботи.Свої знання та вміння у галузі інформатики під час проведення конкурсу "Бобер"(БЕБРАС) – 2023 показали 30 учнів 2-11 класів ліцею.Маємо 1 переможця в інтернет-олімпіаді із зарубіжної літератури.Наших 10 наймолодших учнів 1-А класу взяли участь в онлайн-олімпіадах з української мови та математики.2 учні 3 класу здобули Дипломи І ступеня і в онлайн-олімпіадах з української мови, математики, англійської мови, інформатики та ЯДС. Слід також відзначити 2-х переможців ІІ етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»Щодо спортивних перемог, то футбольна команда хлопців ліцею 10-11 класів зайняла І місце в традиційному турнірі з міні-футболу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту пам’яті Михайла Савчука серед юнаків.2 загальнокомандне місце наша команда зайняла у фіналі V Всеукраїнського спортивно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games”.Команда дівчат ліцею виборола 2 місце на турнірі з волейболу, присвяченому святу Андрія Первозванного.Учень 2-А класу нашого ліцею виборов ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.2 учениці 9-Б та 10-Б класів взяли участь у мистецькому конкурсі «Живиця» (очікуємо результатів)У Всеукраїнському дистанційному конкурсі мистецтв 2 місце в номінації «Мистецька гордість» здобула учениця 4-Б класу.Пишаємось нашими учнями, а також учителями, які доклались до таких освітніх здобутків, бо саме такі досягнення свідчать про високий стандарт освіти та велику працездатність як учнів, так і учителів ліцею в такий важкий для всіх час. Навчальний рік триває, робота триває і це лише маленька частинка того, що ми робимо щоденно!
*Кожен на своєму місці наближає ПЕРЕМОГУ!*Надія Злочанська, заступник директора з навчально-виховної роботи