04 Dec
04Dec

Напередодні Дня Збройних Cил України в Хімчинському ліцеї "Інтелект" стартував "Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ".Розпочався день з анонсу  заходів ,які відбуватимуться впродовж тижня ,а згодом  учасники освітнього процесу долучилися до флешмобу під гаслом "Вдячність і шана незламним."
🟢🔵⚫️🟡⚪️Кожний день тижня відповідатиме певному кольору, який символізує собою різні аспекти життя в умовах війни:

🟢Перший день - зелений колір. Тема «Незламні воїни". Під час традиційної лінійки, яка проводиться щопонеділка у закладі, вся шкільна родина виконувала Гімн України, вшановувала пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.
🔵Другий день кольорового тижня - синій колір, що означає "Низький уклін матері за сина..." Він символізує шану матерям героїв за синє небо!
⚫️Третій день - чорний колір. Тема «День пам'яті полеглих героїв".
🟡Четвертий день - жовтий колір, що символізує "Діти-майбутнє України".
⚪️П'ятий день - білий колір - так діти символізуватимуть мир в Україні.
Ми вдячні нашим відважним українським воїнам, які стали символом гідності, кожен з них здійснює подвиг, повставши проти несправедливості, віддаючи своє життя!💙💛
✏️Текст: Марія Луканюк, учениця 9-А класу.

📸Фото: Христина Будзуляк, учениця 9-А класу.

 

"Низький уклін, матері за сина!"

Завершився другий день "Кольорового тижня вдячності ЗСУ" в  Хімчинському  ліцеї. Цей день  відповідав блакитному(синьому) кольору -символу неба.Сьогодні учні виготовляли янголів-оберегів для воїнів та  звернулися  зі словами подяки до матерів наших воїнів. "Низький уклін ,матері за сина!"

"День пам'яті полеглих захисників"

У День Збройних сил України в  Хімчинському ліцеї вшанували пам'ять полеглих захисників запаливши "Свічку пам'яті "🕯️.Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

"Діти - майбутнє України"

Четвертий день Кольорового тижня в ліцеї  пройшов під девізом: «Діти – майбутнє України» Колір дня  -жовтий.Написання побажання на соняшниках та прикріплення їх на плакат «Бажаю тобі Україно моя!»

"Хай буде мир"

"Хай буде мир" ,такими словами в ліцеї  завершився "Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ"... Спільна молитва за мир ...Нехай слова, які промовляли діти , будуть почуті і в Україні якнайшвидше настане МИР!

Коментарі
* Електронний лист не публікується на веб-сайті.