08 May
08May

День пам'яті та примирення

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над росією. А сьогодні ми згадуємо про закінчення Другої світової війни.

Учнівське врядування Хімчинського ліцею "Інтелект" спільно з педагогом організатором Том'юк М.В. та заступником директора з виховної роботи Підлетейчук В.М. підготували інформаційну лінійку, присвячену Дню пам'яті та примирення. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Пам’ятаємо усіх, хто боровся проти нацизму й рашизму. Пам’ятаємо загиблих у Другій світовій та жертв російського вторгнення.

Пам’ятаємо кожного та кожну, І заради них — ми продовжуємо боротьбу.

Коментарі
* Адреса електронної пошти не відображатиметься на сайті.