10 May
10May

Тренінг «Безбар’єрна школа: що це і як створити»  для представників соціально-психологічної служби закладів освіти міста Івано-Франківська та області  успішно реалізований!

Тренінг відбувся у рамках діяльності Академії тьюторингу педагогічного факультету. Питання, які розглянули, проаналізували, подискутували:

     Безбар’єрність як соціальна норма сучасного суспільства

     Нормативно-правове підґрунтя та механізми реалізації безбар’єрності

     Проєкти міністерств України в напрямку пропагування та впровадження  безбар’єрності в усіх сферах життєдіяльності українського суспільства

     Зміст та основні характеристики послуги раннього втручання

     Умови і принципи створення безбар’єрного простору закладу освіти

    Окремим і дуже продуктивним аспектом тренінгу став обмін досвідом між учасниками щодо окресленої проблеми у закладах, які вони представляють, та напрацювання ефективних методів, способів і шляхів успішної реалізації усіх видів безбар’єрності у освітньому просторі. Цінність та унікальність саме цього тренінгу в його учасниках! Ними були соціальні педагоги та практичні психологи

• ЗЗСО м. Івано-Франківська (Ліцей імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради, Ліцей №23 імені Романа Гурика, Івано-Франківський професійний будівельний ліцей, Івано - Франківський спортивний ліцей, Приватна школа «VS SCHOOL», Центр розвитку обдарованості «Унікум»)

• ліцеїв області (Богородчанський ліцей №2, Саджавський ліцей Богородчанської селищної ради, Хімчинський ліцей "Інтелект")

• Коледжу електронних приладів м.Івано-Франківська

• Центру професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська

• Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

• Представники Івано-Франківської обласної державної адміністрації

• Викладачі та студенти 4 курсу ОП Соціальна педагогіка ПНУ імені Василя Стефаника

  До слова, більшість присутніх є випускниками кафедри різних років, тому тренінг став не тільки навчальним елементом спільного професійного зростання, але і зустріччю давніх друзів, колег, партнерів, а сьогодні і роботодавців спеціальності! 

Дякую усім за спільну цінну роботу, щирі емоції від приємної зустрічі та теплих спогадів про навчання! Сподіваюся на подальшу співпрацю! Вдячність деканату педагогічного факультету за підтримку і можливість проведення заходу!

Коментарі
* Електронний лист не публікується на веб-сайті.