ДІЯЛЬНІСТЬ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Нас здружив Terre des hommes - Україна ❤️❤️

Щиро дякую тренерам проєкту "SMIІЕ"– Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні, що реалізується за участю та фінансовим сприянням Центру кризи та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції France Diplomatie за набуті знання та цікаві заняття.В цьому навчальному році в Хімчинському ліцеї  "Інтелект" стартує проєкт "SMIlE"– Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні, що реалізується за участю та фінансовим сприянням Центру кризи та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції France Diplomatie.

     Координаторами впровадження проєкту в нашому закладі є працівники психологічної служби - Світлана Удудяк та Наталія Бойчук-Дульгер. З метою успішної реалізації проєкту, 24 та 25 жовтня, педагоги пройшли навчання в місті ІВано-Франківськ, взявши участь в тренінгу з підготовки спеціалістів з використання психосоціальних  ігор за методологією "Рух. Ігри. Спорт".

✏️Автор: Світлана Удудяк
У межах методичної декати, для педагогів Хімчинського ліцею, проведено психолого-педагогічний семінар " Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях. Алгоритм дій"


"СМІЄМОСЯ , БІГАЄМО, РУХАЄМОСЯ!!" Під такою назвою сьогодні  для учнів 5-их класів нашого ліцею проведено перші тренінгові заняття в рамках проєкту "Рух, ігри та спорт у психосоціальному розвитку дітей"

    На тренінгах відпрацьовано з учнями ігри, які допомагають розвивати психосоціальні якості.

   Ігри, є складовою частиною світу дітей і необхідністю їхнього фізичного та  психічного розвитку. Ігри,  є цінним інструментом в керуванні емоціями. Тому, всі запропоновані ігри, були спрямовані на розвиток тіла та почуттів.

   П'ятикласники були активними, весело та приємно провели час.

МОЛОДЦІ!!!!

 

22 лютого, відбувся онлайн семінар фахівців психологічноії служби Рожнівськоі територіальноі громади. Ознайомлення з АІС "Я-психолог" , як однією з авторизованих інформаційних систем-актуальною була тема нинішнього  засідання. Учасники семінару дізналися, як правильно заповнювати  звітну аналітичну довідку в даній  системі, зупинилися на обговоренні звернень учасників освітнього процесу до працівників психологічноі служби, обмінялися досвідом роботи  в умовах воєнного часу.

 Дякую всім учасникам семінару за плідну працю, активність та ефективно проведений час.

Відповідальна за психологічну службу, голова  предметно- методичної комісії національно-патріотичного виховання, педагогіки та психології СВІТЛАНА УДУДЯК